Oferta pracy: OPERATOR-PROGRAMISTA OBRABIAREK CNC

Dodane: Czwartek, 07 Lipiec, 2022  08:29
  • Kategoria: Dam pracę / Produkcja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Royal-Star

Opis oferty pracy:

Chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole, jeśli:
- Posiadasz wykształcenie wyższe, zawodowe lub techniczne w zakresie obróbki skrawaniem,
- Posiadasz doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem,
- Posiadasz bardzo dobrą znajomość technologii frezowania CNC,
- Znasz system sterowania FANUC oraz oprogramowanie NX, umiesz programować i obsługiwać obrabiarki CNC. Mile widziana umiejętność obsługi maszyn pomiarowych,
- Potrafisz poprawnie czytać dokumentację i rysunki techniczne,
- Potrafisz biegle obsługiwać komputer i środowisko Microsoft Office,
- Cechujesz się komunikatywnością dokładnością, wnikliwością i skrupulatnością,
- Cechujesz się zdolnościami organizacyjnymi i samodzielnym zaangażowaniem w powierzone prace i zadania.

Jakie obowiązki czekają Cię na stanowisku?
- Obsługa maszyn CNC (Centrum obróbcze trzyosiowe i tokarka)
- Tworzenie programów sterujących dla obrabiarek CNC (preferowany Fanuc)
- Dobór odpowiednich narzędzi i wykonanie oprzyrządowania.
- Pomiary kontrolne materiałów i wyrobów w trakcie i po obróbce
- Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, dbanie o stan techniczny maszyny.

Co oferujemy?
Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole, Przyjazną atmosferę oraz możliwość rozwoju zawodowego.
Niezbędne narzędzia pracy

Siedziba główna: Royal-Star, ul. Drogowców 7. 39-200 Dębica

Miejsce wykonywania pracy: Mielec

Prześlij do nas swoje CV na adres: @ z dopiskiem stanowiska pracy.

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www. royalstaraero.pl/praca

*Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Wysyłając do nas CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Royal-Star moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Mielec
Barbara Barnaś
Na Lento.pl od 05 lip 2017
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Inni oglądali:

Praca biurowa od zaraz- bez doświadczenia!
Mielec
Środa, 03 Sierpień, 2022  10:22
Szukamy Kucharza do restauracji hotelowej Jurata
Jastarnia
Wtorek, 09 Sierpień, 2022  07:26
Przedstawiciel handlowy
Warszawa
Czwartek, 04 Sierpień, 2022  09:31
opiekunka dzieci w żłobku
Rząska
Środa, 18 Maj, 2022  10:15
Marketing sieciowy
Pułtusk
Pracownik Gospodarczy Wola Bykowska
Wola Bykowska
Środa, 18 Maj, 2022  10:10
Customer Service Specialist w MrShuttle
Kraków
Środa, 18 Maj, 2022  10:36
Sprzedawca w sklepiku wewnątrzzakładowym
Łódź
Wtorek, 31 Maj, 2022  08:21
Handlowca
Handlowca
Łódź
Sobota, 06 Sierpień, 2022  07:26
Doradca klienta w branży finansowej JÓZEFÓW
Józefów
Poniedziałek, 08 Sierpień, 2022  15:13

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków