Prace spawalnicze

Dodane: Poniedziałek, 21 Czerwiec, 2021  15:51
  • Kategoria: Dam pracę / Produkcja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Pracodawca: OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o.

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do wykonywania prac spawalniczych:

Numer referencyjny:
IS/SPAWM/07/2021

Miejsce pracy:
Mielec

Obowiązki:
- Spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG/MAG
- Samokontrola wyrobów po wykonaniu operacji
- Rejestrowanie pracy w systemie produkcyjnym

Informacje o wakacie:
- Umowa zlecenie- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej
- Pracę w dużym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Pracę zmianową
- Terminowe wynagrodzenie
- Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Wymagania:
- Doświadczenie w zawodzie
- Dobra znajomość rysunku technicznego,
- Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
- Dokładność oraz staranność.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt z :
Agencją Pracy OTTO
tel. 48 12 43 012 73 lub 509 - pokaż numer telefonu -
lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy @ z dopiskiem „Prace spawalnicze - Mielec”

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017 - pokaż numer telefonu - , KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Mielec
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
Na Lento.pl od 18 kwi 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Inni klienci oglądali:

Operator linii produkcyjnej, Umowa o pracę, bez doświadczeni
Mielec
Czwartek, 24 Czerwiec, 2021  15:18
Stolarz meblowy
Mielec
Środa, 23 Czerwiec, 2021  15:36
Specjalista ds. kontroli jakości
Mielec
Środa, 23 Czerwiec, 2021  08:21
Specjalista ds. kadr i księgowości
Mielec
Środa, 23 Czerwiec, 2021  08:22
Pomocnik operatora/Operator
Mielec
Poniedziałek, 31 Maj, 2021  12:38
Lakiernik wyrobów drewnianych
Mielec
Środa, 23 Czerwiec, 2021  15:35
OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH
Mielec
Poniedziałek, 26 Kwiecień, 2021  11:18
Praca w sekretariacie szkoły językowej- Mielec
Mielec
Niedziela, 30 Maj, 2021  23:33
Ślusarz/ pomocnik ślusarza
Mielec
Środa, 21 Kwiecień, 2021  13:34
Tajny klient współpracujący z agencją
Mielec
Czwartek, 24 Czerwiec, 2021  14:09

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków