Pustak RYFLOWANY 38X38X16 grafit

Odświeżone: Poniedziałek, 16 Czerwiec, 2025  08:25
12,20 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Materiały budowlane / Ściany i elewacje

Opis oferty

Ogrodzenia z pustaków ryflowanych są proste w konstrukcji, składają się jedynie z dwóch elementów głównych.
Pustaki układane w systemie modułowym zapewniają krótki czas budowy, umożliwiają samodzielny montaż a tym samym zapewniają niski koszt rzeczywisty postawienia jednego metra bieżącego ogrodzenia.
Charakteryzują się trwałością, pozwalają na eleganckie i nowoczesne wykończenie zarówno prywatnych posesji jak i placów handlowych czy parkingowych.
Elementy pozwalają na tworzenie konstrukcji częściowo otwartych pod panele drewniane lub metalowe jak i na wykonanie pełnych murów ogrodzeniowych.
Strukturą przypominają ogrodzenia z lat 70-tych ub. w. z betonu formowanego o charakterze przemysłowym. Świetnie komponują się z modernistyczną architekturą, jak i przemysłowymi budynkami o charakterze zarówno mieszkalnym, jak i użytkowym.
Pustaki ryflowane są odporne na wilgoć, mróz oraz promienie UV. Można malować je farbami elewacyjnymi do betonu.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
Odsłony telefonu
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Litex
Konto firmowe
Na Lento.pl od 29 sty 2018
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków